HELIOS Nephrite

Nejnovější informační systém pro úspěšné firmy
Vše o systému

HELIOS Nephrite
IT produkt

Přínosy pro vaši firmu

Významně zrychlíte tok elektronických dokumentů, zbavíte se zbytečného psaní e-mailů a vždy se dostanete k důležitým poznámkám k dokladům.

Komunikační centrum
Přidávejte důležité komentáře a připomínky přímo k souvisejícímu záznamu v systému. Zredukujete posílání e-mailů a zamezíte pozdějším nejasnostem při schvalování.

Náhled

Chytré workflow
Díky chytrému workflow máte dokonalý přehled o všech ukončených, běžících i naplánovaných kolech schvalování a jejich výsledcích. Operativně měňte schvalovací proces dokladů podle aktuální potřeby.

Interní Helpdesk
Získáte rychlou a přehlednou evidenci nahlášených požadavků a jejich řešení. V případě problému v systému mají uživatelé k dispozici S.O.S. tlačítko pro přímý záznam detailních informací do helpdesku.

Náhled

HELIOS Nephrite staví na osvědčeném prostředí běžných kancelářských aplikací. Zaškolení zaměstnanců tak bude jen otázka chvilky.

Intuitivní ovládání
Intuitivní a přehledné ovládání okamžitě ocení každý běžný uživatel kancelářských aplikací. Navíc si klienta může designově přizpůsobit podle sebe.

Náhled

Webový portál
Zabezpečeným způsobem zpřístupňuje systém všem zaměstnancům, spolupracovníkům nebo dodavatelům a zákazníkům. Schvalujte doklady, sledujte statistiky a analýzy. To vše v responzivním a zjednodušeném prostředí pro práci na tabletu, mobilu nebo třeba na notebooku.

Náhled

Inteligentní navigace
Potřebné informace k práci vždy najdete snadno a rychle. Inteligentní fulltextová navigace pomáhá vyhledávat související informace v datech, uložených elektronických dokumentech nebo v dokumentaci k systému.

Náhled

Dashboardy, přehledy a finanční plánování slouží jako pevné podklady pro vaši kvalitní manažerskou práci. Vše v reálném čase a dostupné odkudkoliv.

Přehledné projekty
Plánujte a přehledně realizujte projekty, projektové aktivity a jejich vazby, úkoly a návazné termíny. Interaktivní „drag and drop“ grafická tabule zobrazuje i aktuální kapacitní vytížení zaměstnanců, a tím poskytuje pohled na projekt v celé jeho komplexnosti.

Finanční plánování
Tvořte, porovnávejte a vyhodnocujte finanční plány přímo v HELIOS Nephrite. V reálném čase získáte přehled nad náklady a výnosy za jednotlivé útvary, zakázky nebo jiné účetní dimenze i za celou firmu.

Náhled

Telemetrie
Sledujte efektivitu práce uživatelů na přehledných dashboardech. Získáte detailní analýzu vlivů na výkon provozu systému. Monitoring systému odhalí potenciální ohrožení ještě před tím, než nastane.

Náhled

Snadný přechod na Nephrite

Používáte HELIOS Green? Přejděte na nový Nephrite co nejdříve.

Jsme nejprodávanější informační systém

Produkty HELIOS pro velké společnosti již využívá přes 450 firem v České republice a na Slovensku.

Všechny reference

Vaše nejčastější dotazy

V čem se systém liší od své konkurence?

Odpověď:
Jsme česká firma, která systém staví od začátku pro využití v CZ/SK prostředí. Navíc disponujeme i vlastním inovačním oddělením, které neustále posunuje technické možnosti našeho Nephritu kupředu. Dbáme na funkčnost a reálnou přidanou hodnotu všech inovací – s námi dostanete skutečně funkční řešení, ne jen balíček líbivých slov, které k ničemu nevyužijete.


Jak probíhá migrace ze systému HELIOS Green na Nephrite?

Odpověď:
Jednoduše – stačí podepsat smlouvu a přechod na nových systém zabere jen pár dní. Navíc garantujeme funkčnost všech stávajících řešení v novém Nephritu.


Kolik Nephrite stojí?

Odpověď:
Vždy se jedná o řešení na míru vašim potřebám – bez předchozí analýzy vašich procesů a potřeb nemůžeme cenu odhadnout.


Jak dlouho trvá implementace systému HELIOS Nephrite?

Odpověď:
V závislosti na požadavcích se jedná o jednotky měsíců. Klademe důraz na dokonalé pochopení vašich interních procesů, takže tato část tvoří většinu času, potřebného k nasazení produktu.


Jak poznáme, že je pro nás Nephrite optimální?

Odpověď:
V našem portfoliu produktů najdeme i řešení pro menší a střední firmy, které často obsáhne i řadu větších firem. Naši obchodní zástupci velmi rychle zjistí, zda je vaše firma optimální pro HELIOS Nephrite – který je nejdokonalejším a nejkomplexnějším řešením na trhu, nebo pro nějaký z našich dalších produktů, které poskytnou lepší poměr ceny/výkonu vzhledem k vašim potřebám.


Je možné si vyzkoušet demo programu?

Odpověď:
Máme připravené testovací prostředí plné nejrůznějších testovacích dat, které můžeme poskytnout k internímu testování a seznámení se s možnosti systému Nephrite. Pokud máte o demo zájem, neváhejte se nám ozvat.

Aktuality

Card image cap
ERPPODCAST

3. 5. 2021

HELIOS Podcast E2: generální ředitel Edenred ČR Nicolas Eich

Druhý díl našeho podcastu se nese v lehce francouzském duchu. S Nicolasem jsme probrali, co ho přimělo se přestěhovat z Paříže do České republiky,...

celý článek
Card image cap
NAPSALI O NÁSIT PRODUKT ROKU

15. 4. 2021

Český ERP systém připravený pro COVID vzal trh útokem a sbírá řadu ocenění

Když loni v září přišel na trh nový ERP systém pro velké a střední firmy HELIOS Nephrite, zdálo se to v kontextu doby překvapující. Systém navržený...

celý článek
Card image cap
ERPPODCAST

8. 4. 2021

HELIOS Podcast E1: CEO Balíkobotu Martin Šauer

Spolupracujeme s mnoha inspirativními lidmi, které stojí za to představit. Spojují je zajímavé životní příběhy, pracovní úspěchy, vize i získaná...

celý článek

Další články

Chcete si vyzkoušet demo? Máte jakékoliv dotazy? Jsme tu pro vás, jediné, co potřebujeme je kontakt a ozveme se vám.

Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s příslušnými aktuálně platnými a účinnými právními předpisy České republiky a Evropské unie. Více informací naleznete na této stránce.