HELIOS Nephrite

HELIOS Nephrite

Nejnovější informační systém pro velké firmy

HELIOS Nephrite

Vítáme vás v nové éře
informačních systémů

30 let zkušeností s největším ERP systémem jsme nově promítli do zcela nového HELIOS Nephrite – nepodléháme módním trendům, ale řídíme se skutečnými potřebami 440 významných českých a slovenských firem.

Co přinese HELIOS Nephrite vaší firmě?

Významně zrychlíte tok elektronických dokumentů, zbavíte se zbytečného psaní e-mailů a vždy se dostanete k důležitým poznámkám k dokladům.

  • Přidávejte důležité komentáře a připomínky přímo k souvisejícímu záznamu v systému. Zredukujete posílání e-mailů a zamezíte pozdějším nejasnostem při schvalování. Systém notifikací upozorní na nezodpovězené dotazy nebo nedořešené doklady, čímž významně zrychlíte proces zpracování.
  • Díky chytrému workflow máte dokonalý přehled o všech ukončených, běžících i naplánovaných kolech schvalování a jejich výsledcích. Operativně měňte schvalovací proces dokladů podle aktuální potřeby.
  • Získáte rychlou a přehlednou evidenci nahlášených požadavků a jejich řešení. V případě problému v systému mají uživatelé k dispozici S.O.S. tlačítko pro přímý záznam detailních informací do helpdesku.

HELIOS Nephrite staví na osvědčeném prostředí běžných kancelářských aplikací. Zaškolení zaměstnanců tak bude jen otázka chvilky.

  • Intuitivní a přehledné ovládání okamžitě ocení každý běžný uživatel kancelářských aplikací. Navíc si klienta může designově přizpůsobit podle sebe.
  • Webový portál zabezpečeným způsobem zpřístupňuje systém všem zaměstnancům, externím spolupracovníkům nebo dodavatelům a zákazníkům. Schvalujte doklady, sledujte statistiky a analýzy. To vše v responzivním a zjednodušeném prostředí pro práci na tabletu, mobilu nebo třeba na sdíleném notebooku. Ideální nástroj pro práci na cesty a z domova.
  • Potřebné informace k práci vždy najdete snadno a rychle. Inteligentní fulltextová navigace pomáhá vyhledávat související informace v datech, uložených elektronických dokumentech nebo v dokumentaci k systému.

Dashboardy, přehledy a finanční plánování slouží jako pevné podklady pro vaši kvalitní manažerskou práci. Vše v reálném čase a dostupné odkudkoliv.

  • Plánujte a přehledně realizujte projekty, projektové aktivity a jejich vazby, úkoly a návazné termíny. Interaktivní „drag and drop“ grafická tabule zobrazuje i aktuální kapacitní vytížení zaměstnanců, a tím poskytuje pohled na projekt v celé jeho komplexnosti.
  • Tvořte, porovnávejte a vyhodnocujte finanční plány přímo v HELIOS Nephrite. V reálném čase získáte přehled nad náklady a výnosy za jednotlivé útvary, zakázky nebo jiné účetní dimenze i za celou firmu.
  • Sledujte efektivitu práce uživatelů na přehledných dashboardech. Získáte detailní analýzu vlivů na výkon provozu systému. Monitoring systému odhalí potenciální ohrožení ještě před tím, než nastane.

Nechte si zdarma poradit, jak může HELIOS Nephrite pomoct právě vaší firmě.

Zadat kontaktní informace

Jsme nejprodávanějším ERP

Našim produktům řady Enterprise dlouhodobě věří 440 firem v České republice a na Slovensku.

Všechny reference

Blog HELIOS

12.10.2020

HELIOS Nephrite v otázkách a odpovědích

HELIOS Nephrite je nový podnikový informační systém pro velké společnosti. Dnes jsme se zeptali Lukáše Ontla, našeho vedoucího oddělení inovací a rozvoje produktů, na nejdůležitější otázky o této novince, která bude provázet významnou část českých firem v nadcházejícím desetiletí.

Celý článek

5.10.2020

AWAC: účetní systém na růst firmy už nestačil, HELIOS Orange pokryl vše včetně výroby

Společnost AWAC na trhu působí již třicet let. Zabývá se dělením materiálů vysokotlakým vodním paprskem, který je schopný provádět řez bez mikrotrhlin a umí dělit i velmi problematické materiály. Dále zajišťuje dodávky, montáž a servis CNC dělicích strojů s technologií vodního paprsku, autogenu, plazmy, fiber laseru a speciálních aplikací. Firma dlouhé roky využívala převážně účetní software, který jí ale v roce 2017 přestal stačit. Pro další růst bylo potřeba zavést komplexní ERP systém.

Celý článek

29.9.2020

Máte HELIOS Orange a e-shop? Co zkusit E-SHOP KONEKTOR?

Snad každá obchodní firma dnes má nějaké řešení pro e-shop. Pokud zároveň využívá HELIOS Orange, máme dobré zprávy. E-SHOP KONEKTOR od společnosti SAPERTA totiž dokáže propojit HELIOS Orange s takřka libovolným e-shopem, a otevře vám nové obzory. Chcete vědět, jak zvýšit tržby třeba i o 50 milionů ročně?

Celý článek

Nechte nám na sebe kontakt

a my vám připravíme nabídku na míru zdarma

Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s příslušnými aktuálně platnými a účinnými právními předpisy České republiky a Evropské unie. Více informací naleznete na této stránce.