Nejzajímavější funkce HELIOS Nephrite

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Vivamus luctus egestas leo. Etiam egestas wisi a erat. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque arcu. Fusce wisi. Mauris dictum facilisis augue.


Rychlý přesun na sekce

FunkceLorem ipsum dolor et simet.

Workflow
Automatizace a řízení procesů napříč celou firmou, které umožňuje snadné sledování průchodu dokladů procesem a stavu jeho zpracování.
Zobrazit více

BI – Business Intelligence
Získejte snadnější kontrolu a konzumaci těch opravdu důležitých dat včetně složitých číselných řad pomocí Business Inteligence nástrojů.
Zobrazit více

Napojení na rejstříky
Kontrolujte spolehlivost vašich dodavatelů i obchodních partnerů prověřením v Insolvenčním rejstříku s automatickým ověřením při zavedení nového subjektu.
Zobrazit více

Webový portál
Přístup k datům odkudkoli, kdykoliv – snadno a bez instalace. Webový portál je zjednodušenou formou klasického HELIOS Nephrite klienta.
Zobrazit více

Mobilní aplikace
Ve spolupráci se společností Aldor nabízíme speciální mobilní aplikaci pro iOS a Android nazvanou HELIOS Mobile.
Zobrazit více

EDI
Standardizace mezifiremní komunikace už pro vás nebude komplikací, ale výhodou.
Zobrazit více

ModulyLorem ipsum dolor et simet.

Finance a ekonomika
Ekonomika není jen o účetnictví a legislativě – je to mnohem víc. Tento nejoblíbenější a nejpoužívanější modul bude srdcem vaší firmy.
Zobrazit více

Mzdy a lidské zdroje
Velká firma, velké plány – spousty zaměstnanců a s tím spojených agend. My to známe a víme, co potřebujete.
Zobrazit více

Obchodní sklad
Sklad – to ve velkých firmách znamená dobře namazaný stroj, kde není prostor pro chybu a vše je promyšleno a spočítáno s nejvyšší přesností.
Zobrazit více

CRM
Správná data a vztahy – to je současný obchod. Dokonalá struktura, evidence a napojení na zbytek dat uvnitř firmy je tím, co z informačního systému Nephrite udělá mocný nástroj vašeho businessu.
Zobrazit více

Výroba
Potřebujete mít v každém okamžiku přesné informace o stavu výroby, plánovaných aktivitách i realizovaných zakázkách? Pomůžeme vám získat je rychle a efektivně.
Zobrazit více

Projektové řízení
Projekty vyžadují excelentní plánování, organizaci i měření v reálném čase. To vše najdete v moderní agendě projektového řízení pro HELIOS Nephrite.
Zobrazit více

Balíček na cesty
Doba se mění, ale cestování zaměstnanců je třeba řešit neustále.
Zobrazit více